ОБЛАСНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

25.09.2019 при Сумській обласній державній адміністрації відбулось засідання обласної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

На порядок денний було винесено питання: Про визначення меж та неправомірного, на думку заявників, обмеження доступу громадян до будівлі за адресою: м. Суми, вул. Праці, 37.

Мешканці будинку 37 по вулиці Праці у місті Суми (колишній гуртожиток училища №2) звернулися за допомогою до Сумської обласної державної адміністрації, так як з 28 червня 2018 року Державним професійно-технічним навчальним закладом Сумського центру професійно технічної освіти було обнесено огорожею училище разом із їх будинком, що створило значні незручності громадянам. Більше року мешканці звертаються до органів місцевої влади та зазначеного навчального закладу, проте їх проблема не вирішена до цього часу.

З метою з’ясування причин і умов, які призвели до даної ситуації на комісію було запрошено ряд представників органів місцевої влади та Державного професійно технічного навчального закладу Сумського центру професійно технічної освіти причетних до створення даної ситуації. Розгляд триває.