АВСТРАЛІЯ ПЛАНУЄ СПІВПРАЦЮВАТИ З СУМЩИНОЮ В КУЛЬТУРНІЙ СФЕРІ ТА В ПИТАННЯХ РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

Як повідомила під час зустрічі з тимчасово виконуючою обов’язки голови облдержадміністрації Іриною КУПРЕЙЧИК Надзвичайний і Повноважний Посол Австралії в Україні Мелісса О’РУРК, наступного року на Сумщині планується проведення виставки австралійських митців. Також Посольство може запропонувати грантові програми для розвитку громадянського суспільства

«Австралія постійно підтримує суверенітет і цілісність України на міжнародних аренах. І ми розчаровані, що Російська Федерація незаконно захопила Крим, ми проти її дій на Донбасі. Австралія 5 років тому ввела санкції проти Росії і не збирається їх скасовувати, поки в Україні не буде миру», – розповіла Мелісса О’Рурк. 

У РОМНАХ ВІДРЕМОНТУЮТЬ ДОРОГУ

Фінансування та обсяг робіт обговорено у ході оперативної наради в Ромнах за участю голови облдержадміністрації Володимира ШУЛЬГИ

«Автомобільна магістраль, що проходить через Ромни, – це ключовий напрямок, яким рухаються близько 70% мешканців області до Києва. Ділянка дороги державного значення в межах м. Ромни знаходиться в аварійному стані, що ускладнює рух пасажирського та вантажного транспорту. Тому зараз важливо комплексно підійти до ремонту дорожнього покриття, а не займатися хаотичним латанням», – зазначив очільник області.

За його словами, ремонтні роботи здійснюватимуться відразу на двох напрямках. Близько 10 мільйонів гривень передбачено в бюджеті на капітальний ремонт понад 2 кілометрів дороги в районі села Овлаші – від знака «Ромни» до залізничного переїзду. Таку ж суму буде спрямовано на поточний ремонт 3,3 кілометра автошляху в межах міста – від пам’ятника Т.Г.Шевченку до вулиці Комсомольської.

Очільник області пообіцяв, що докладе зусиль, аби вже в цьому році дорогу було відремонтовано.

За інформацією начальника служби автомобільних доріг в Сумській області Івана РОМАНЮКА, тендер на проведення ремонтних робіт оголошено на початку травня. Тож за місяць, після дотримання всіх процедур, дорожні служби мають приступити до роботи.  

НОВИНИ облдержадміністрації

Анонси подій

Відеоматеріали

Формування спроможних громад

  •        
  •    
  •        
  •        
  •    
  •    
  •