НА СУМЩИНІ ВШАНОВУЮТЬ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Триразовим залпом із військової зброї бойові побратими віддавали шану загиблим героям – жителям Сумщини. Почесна варта, квіти і слова вдячності стали своєрідним символом Дня захисника України в нашій області

Відзначення Дня захисника України розпочалося покладанням квітів до пам’ятного знаку загиблим під час АТО воїнам-артилеристам.  Заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ разом із представниками влади і громадськості поклав квіти до Меморіалу загиблим в АТО, пам’ятника Скорботної Матері та до пам’ятника воїнам Війська Польського на Центральному кладовищі обласного центру.

У РОМНАХ ВІДРЕМОНТУЮТЬ ДОРОГУ

Фінансування та обсяг робіт обговорено у ході оперативної наради в Ромнах за участю голови облдержадміністрації Володимира ШУЛЬГИ

«Автомобільна магістраль, що проходить через Ромни, – це ключовий напрямок, яким рухаються близько 70% мешканців області до Києва. Ділянка дороги державного значення в межах м. Ромни знаходиться в аварійному стані, що ускладнює рух пасажирського та вантажного транспорту. Тому зараз важливо комплексно підійти до ремонту дорожнього покриття, а не займатися хаотичним латанням», – зазначив очільник області.

За його словами, ремонтні роботи здійснюватимуться відразу на двох напрямках. Близько 10 мільйонів гривень передбачено в бюджеті на капітальний ремонт понад 2 кілометрів дороги в районі села Овлаші – від знака «Ромни» до залізничного переїзду. Таку ж суму буде спрямовано на поточний ремонт 3,3 кілометра автошляху в межах міста – від пам’ятника Т.Г.Шевченку до вулиці Комсомольської.

Очільник області пообіцяв, що докладе зусиль, аби вже в цьому році дорогу було відремонтовано.

За інформацією начальника служби автомобільних доріг в Сумській області Івана РОМАНЮКА, тендер на проведення ремонтних робіт оголошено на початку травня. Тож за місяць, після дотримання всіх процедур, дорожні служби мають приступити до роботи.  

НОВИНИ облдержадміністрації

  •        
  •    
  •        
  •        
  •    
  •    
  •