МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ СУМЩИНИ ДОЛУЧАЮТЬСЯ ДО СПІВФІНАНСУВАННЯ РЕМОНТНИХ РОБІТ НА АВТОШЛЯХАХ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ

Як доповів на апаратній нараді при т.в.о голови облдержадміністрації Олександру МАРЧЕНКУ начальник обласного відділу інфраструктури Володимир ДУДЧЕНКО, станом на 15 березня на це планується виділити близько 38 мільйонів гривень

За його словами, пропозиції на ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення на суму близько 38 мільйонів гривень надійшли з районних бюджетів, бюджетів об’єднаних територіальних громад, селищних та сільських рад області.

«Це дасть можливість розраховувати на фінансування з державного бюджету ремонту та утримання  доріг на території Сумщини у розмірі майже 400 мільйонів гривень. Наразі обласна служба автомобільних доріг завершує опрацювання наданих пропозицій, які будуть направлені на розгляд до Укравтодору », – зазначив посадовець.

У розрізі територій найбільшу суму на ремонт доріг запланувала  виділити Краснопільська райдержадміністрація та сільські ради Краснопільського району –  7,5 мільйона гривень.  Активними щодо надання пропозицій та готовності фінансово долучитися до ремонту автошляхів державного значення є Сумський, Білопільський, Буринський та Роменський райони.