ШОСТКА МАЄ ВЕЛИКИЙ ТУРИСТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ

Саме на це звернув увагу керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ під час робочої поїздки до Шосткинського району

Дмитро Живицький разом із першим заступником голови обласної ради Анатолієм РІЧКАЛЕМ, представниками наукових кіл та місцевою владою обговорили питання створення історико-культурного заповідника на території Шосткинського району, вивчення туристичного потенціалу Шостки та району, а також залучення інвестицій на цю територію.

Відвідавши Гамаліївський Свято-Харлампієвський жіночий монастир, керівник апарату облдержадміністрації наголосив на необхідності його відродження та розвитку міста Шостки, як туристичного центру.

«Сьогодні ми відвідуємо територію цієї духовно-культурної святині, музей, колишній Пороховий завод, – зазначив Дмитро Живицький. – Ми хочемо все-таки зрозуміти, що тут буде найближчим часом – об’єкт обласного значення чи Всеукраїнського рівня, який буде фінансуватись із державного бюджету. Монастир являє собою й історичну цінність. Адже він є усипальницею родини Скоропадських, з якої походив один із українських гетьманів ХVII сторіччя. Тож доцільно було б тут зробити національний історико-культурний заповідник, щоб про Сумщину і Шосткинщину більше знали і в Україні, і в світі».

Також на засіданні виконкому Шосткинської міської ради були обговорені інші питання розвитку міста.

Крім того, керівник апарату облдержадміністрації провів прийом громадян з особистих питань у приміщенні Шосткинської райдержадміністрації. На прийом до посадовця звернулися мешканці району, які порушували питання фінансування капітального ремонту водопровідної мережі у селі Миронівка, закупівельної вартості молока у населення та щодо допомоги у заміні тазостегнового суглобу для жительки міста Шостки. Дмитро Живицький уважно вислухав проблемні питання громадян та взяв їх вирішення під особистий контроль.