МЕДИКИ ІЗ СУМЩИНИ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ПЕРЕГОНІВ БРИГАД ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ

В області фінішували всеукраїнські змагання з міжнародною участю бригад екстреної медичної допомоги та медицини катастроф «Сумські медичні ралі−2017»

Протягом трьох днів команди з усієї України, а також бригади «швидких» із Литви та Казахстану змагалися за першість у цих медичних ралі. Крім тестових завдань у цьому конкурсі були інсценування вибухів, ДТП і навіть пологів. Беручи участь у ситуаціях, максимально подібних до реальних, усі 36 команд екстреної швидкої допомоги намагалися швидко і професійно надати медичну допомогу уявним потерпілим.

За результатами змагань перше місце серед міжнародних учасників посіла команда з Казахстану, серед студентських бригад − команда Тернопільського державного медичного університету, а серед українських − команда Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Нагороджуючи переможців, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій БУТЕНКО відзначив професійність усіх учасників ралі, що забезпечила високий рівень змагань.

«Приємно відзначати сьогодні, що «Сумські медичні ралі» високо оцінили тренери з Європи та США, − говорив він. − Вони підкреслили, що з кожним роком якість змагань в Україні покращується. І Сумщина теж гідно тримала цю планку. Я вдячний кожній команді за участь і впевнений, що для всіх учасників медичні ралі пройшли з користю».

До речі, хоча перше місце зайняла команда із Сумщини, всеукраїнські перегони приймає Черкащина, яка посіла ІІ місце на цих змаганнях.