50 НЕЗАВЕРШЕНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ НА СУМЩИНІ ЧЕКАЮТЬ НА СПРАВЖНІХ ГОСПОДАРІВ

Про це говорив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО під час апаратної наради у ході обговорення стану житлового будівництва на території Сумщини

Як повідомив начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації Анатолій ВОРОЖКО, наразі у Сумському регіоні нараховується 50 незавершених житлових будинків (2407 квартир) загальною площею близько 150 тисяч кв. м. З них зокрема 19 об’єктів заходиться в Сумах, 5 – у Конотопі, 3 – у Шостці, по 2 – у Кролевці та Лебедині, по 1 – у Тростянці, Ромнах, Середино-Буді. У більшості будинків роботи зупинені через відсутність фінансування або втрату зацікавленості замовниками.

«Можливо нам варто працювати над тим, щоб запропонувати ці будинки Міністерству оборони України з метою добудови житла для прикордонників та працівників інших силових структур. Вони виділяють кошти на подібні речі і будуть зацікавлені у завершенні будівництва. Я вважаю цей шлях найбільш правильним у завершенні довгобудів», – зазначив Микола Клочко.

Очільник області запропонував управлінню капітального будівництва облдержадміністрації сформувати список незавершених об’єктів і передати його відповідним структурам для розгляду та визначення їхньої подальшої долі.