СУМЩИНА ДОЛУЧИЛАСЬ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО АВТОПРОБІГУ З НАГОДИ 500-РІЧЧЯ РЕФОРМАЦІЇ

Учасники заходу, що відбувається в Україні у рамках святкування 500-річчя Реформації за підтримки облдержадміністрації під білими прапорами з логотипом проїхали вулицями обласного центру

«Цей захід зміцнює і об’єднує наше суспільство. Україна – європейська країна, де всі з повагою відносяться до представників різних конфесій. І цей автопробіг тому підтвердження», – зазначив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ під час зустрічі автомобілів на площі Незалежності.

Пастор «Церки Різдва» Вадим ЛИСЕНКО говорив, що відбулася особлива подія для області, оскільки до нас завітали представники протестантської віри. І своїм автопробігом у 500 річчя протестантизму черговий раз наголосили на необхідності єдності всіх людей та миру в Україні, величі віри і духовного. Зокрема, говорили за те, що людина ніколи не зможе насититися, ніколи її тіло не насититься, доки не буде насичений дух.

Нагадаємо, автопробіг присвячений святкування 500-річчя Реформації проходить у 24 областях України з 3 вересня і завершиться 17 вересня у Києві на Хрещатику, де заплановані культурно-просвітницькі заходи до Свята подяки.