ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ НА DOCU/ХІТ

Із 14-го вересня у Сумах стартує новий фестивальний проект DOCU/ХІТ, який згодом планує стати повноцінним прокатом документального кіно в Україні. Для сумчан пропонується в рамках фестивалю переглянути 8 фільмів – про справжнє життя – без прикрас і домислів

Сюжети фільмів – це історії крізь сучасну реальність – від Балкан до Іловайська, від київської квартири відомої української акторки до центрального концертного залу в Пхеньяні.

У програмі прокату – роботи майстрів сучасної документалістики. Зокрема, новий фільм Міхаеля Ґлавоґґера в співавторстві з Монікою Віллі «Без назви», світова прем'єра якого відбулася на цьогорічному Берлінале. А також – «Головна роль» та «Завтра свято» режисера Сергія Буковського. Також глядачі матимуть нагоду подивитися новий фільм Романа Бондарчука, номінанта на премію «Оскар» від України із фільмом «Українські шерифи» – «Dixie Land». У прокаті буде й «Війна химер» Анастасії та Марії Старожицьких.

Це переосмислення особистого досвіду режисера Анастасії Старожицької та бійця-добровольця з позивним «Лавр»; подорож від ілюзій до серця війни. Окрім цього, «Ленінопад» Світлани Шимко (спецвідзнака Docudays UA-2017) – іронічна документальна історія про прощання з радянською епохою в Україні. Іще дві авторські подорожі DOCU/ХІТ – «Нове життя Гогіти» Левана Коґуашвілі та «День звільнення» Уґіса Олте та Мортена Траавіка.

Кінотеатр у Сумах: «Планета кіно» (ТРЦ «Мануфактура», вул. Харківська, 2/2)

Увесь розклад показів ви можете переглянути на сайті проекту: docuhit.org на сторінці: http://docuhit.org/schedule#sumy

Трейлер DOCU/ХІТ знаходьте за посиланням: www.youtube.com/watch?v=9FPDHv9bIc8