ДИРЕКТОРИ ШКІЛ СУМЩИНИ ДОВЕЛИ СВОЮ КОМПЕТЕНТНІСТЬ, – МИКОЛА КЛОЧКО

Голова облдержадміністрації взяв участь у першому Форумі директорів загальноосвітніх закладів Сумської області, під час якого йшлося про конкретні кроки реалізації освітньої реформи

«Цей рік є дуже плідним як для усієї України, так і для Сумщини. Сьогодні ми робимо максимум кроків для того, щоб кожен маленький українець мав доступ до якісної освіти – створюємо єдиний інформацій простір, реалізуємо нові реформи, осучаснюємо і оптимізуємо матеріальні бази. Директори шкіл довели свою компетентність, про що говорить високий рівень освітніх досягнень», – зазначив Микола Клочко.

Керманич області нагадав, що у регіоні створено 20 опорних шкіл, дев’ять з яких знаходяться в ОТГ і наголосив, що реформа децентралізації з освітньою тісно пов’язані між собою. І щоб ми не припиняли рухатись далі, заради позитивних змін кожному з нас слід змінити своє ставлення до освітнього процесу, власного щоденного навчання, до людей і роботи.

Директор Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА розповіла, що такий форум на Сумщині проводиться вперше. І саме очільники шкіл стали його учасниками, бо вони є першопрохідцями, які вносять зміни, організовують належний освітній простір та навчальний процес дітей і вчителів.

«Нашою метою було донести усю необхідну інформацію до безпосередніх виконавців і встановити з ними зворотній зв’язок. Ми і надалі проводитимемо такі форуми не тільки з директорами, але й з учителями-предметниками. Такі заходити нададуть нам можливість зрозуміти, на що саме слід звернути більше уваги», – підкреслила куратор освітньої галузі.