БІЛЬШІСТЬ ПИТАНЬ, З ЯКИМИ ЛЮДИ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, МАЮТЬ ВИРІШУВАТИСЯ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Очільник області Микола КЛОЧКО провів особистий прийом громадян

До голови облдержадміністрації звернулася жителька міста Суми з проханням щодо постановки на облік на покращення житлових умов та забезпечення житлом на першому поверсі або обміну квартири сім’ї з 9 поверху на перший, у зв’язку з тим, що донька – інвалід-візочник.

«Це вже не перша наша зустріч, – зазначив Микола Клочко. – Минулого разу ми домовилися із заступником міського голови Степаном ПАКОМ, що він візьме частково це питання на свій контроль. Адже місцева влада має також турбуватися про своїх жителів. Тож я знову наполегливо прошу його активніше долучитися до вирішення цієї проблеми».

З проханням допомогти прибрати квартиру і під’їзд від сміття, яким буквально завалила житло психічнохвора сумчанка, звернувся її чоловік. За його словами, дружина наразі перебуває на лікуванні, а от відремонтувати квартиру, яку вона перетворила на смітник, самому несила. Необхідна допомога. Це питання очільник області переадресував за належністю – на контроль міської влади.

А жителька міста Білопілля приїхала на прийом до Миколи Клочка із купою документів. За її словами, роботодавець не виплачує їй заробітну плату, хоча фактичного звільнення не було, принижує її, не забезпечує робочим місцем тощо. Крім того, заявниця називала факти, що стосуються директора закладу, де вона працює, які, на її думку місять ознаки корупційної складової.

Микола Клочко попросив Управління Держпраці у Сумській області ретельно розібратися в цій ситуації.

Усі питання поставлені на контроль відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації.