МИКОЛА ПОДОПРИГОРА: КОЛИ АРМІЯ І НАРОД ЄДИНІ, УКРАЇНА – В БЕЗПЕЦІ

Тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації привітав захисників Сумщини із Днем Збройних Сил України

З нагоди свята у приміщенні обласного академічного театру ім. М. С. Щепкіна пройшов урочистий концерт. Принагідно у фойє відкрилися виставка стрілецької зброї, а біля  театру демонстрували зразки військової техніки, що знаходиться на озброєнні в українській армії.

«Ми сьогодні вітаємо українську армію, яка пройшла нелегкий шлях становлення, взяла на себе важкий тягар війни і нині є опорою держави, адже стоїть на захисті громадян України, – зазначив у вітальному слові Микола Подопригора. – Армія залишається державним інститутом, який сьогодні користується беззаперечним авторитетом у громади. Вам вірять, на вас сподіваються, вас цінують. Зі свого боку хочу сказати, що влада Сумщини докладає максимум зусиль, щоб вам було комфортно у ваших гарнізонах».

За його словами, Сумщина на 100% виконала призов до лав ЗСУ, 9% перевиконання ми маємо по забезпеченню армії контрактниками.

Т.в.о. очільника області побажав військовим, учасникам АТО, ветеранам здоров’я, наснаги, статків, родинного благополуччя і кар’єрних звершень. Принагідно він відзначив нагородами Президента України волонтера, лікаря-анестезіолога першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Пирогова Марину БІЛІНСЬКУ та волонтера-пошуковця всеукраїнської громадської організації Союз «Народна пам'ять» Юрія КОВАЛЕНКА за гуманітарну участь в Антитерористичній операції.

Крім того, кращих військовослужбовців Сумщини він нагородив почесними грамотами голови облдержадміністрації.

Привітали військових області і заступник голови обласної ради Анатолій РІЧКАЛЬ та військовий комісар обласного військового комісаріату полковник Тарас ДАВИДЕНКО. Як повідомив останній, Сумщині є чим пишатися, адже наша область протягом останніх місяців займає лідируючі місця із виконання завдань Збройних Сил України. Тож наші військовослужбовці безперечно є справжньою гордістю українського народу.