ЦЬОГОРІЧ НА ВИПЛАТУ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ БІЙЦЯМ ТА СІМ’ЯМ ЗАГИБЛИХ ПЕРЕДБАЧЕНО ПОНАД 5 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Надання одноразової матеріальної допомоги передбачено «Обласною комплексною програмою соціального захисту населення на 2017-2021 роки»

«Право на таку допомогу мають особи, які отримали травму, поранення, контузію, каліцтво або захворювання при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції та сім’ї загиблих при виконанні службового обов’язку під час АТО», – поінформувала заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила МУСІЯКА.

Також вона зазначила, що документом передбачено надання сім’ям загиблих в АТО військовослужбовців матеріальної допомоги на поліпшення житлово-побутових умов проживання. Виплати здійснюються за рахунок коштів обласного бюджету. 

Матеріальна допомога надається постраждалим у розмірі 25 тисяч гривень та сім’ям постраждалих у розмірі 100 тисяч гривень, на поліпшення житлово-побутових умов проживання – 34 тисячі гривень. У 2018 році на зазначені цілі заплановано 5,5 мільйона гривень.

На черговому засіданні профільної комісії розглянуто 6 звернень з пакетом документів від постраждалих при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції. За рішенням комісії вирішили надати матеріальну допомогу усім заявникам. Кошти на рахунки одержувачів будуть перераховані після надходження асигнувань.