АГРАРІЇ СУМЩИНИ ГОТУЮТЬСЯ ДО ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВИХ РОБІТ

Під головуванням директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександра МАСЛАКА пройшла нарада з питань забезпечення сільгоспвиробників Сумської області мінеральними добривами для проведення комплексу весняно-польових робіт у 2018 році

Наразі аграрії Сумщини для проведення комплексу весняно-польових робіт забезпечені мінеральними добривами на 27%, що становить близько 20 тисяч тонн поживних речовин. Загалом, планують потребу у розмірі 60 тисяч тонн добрива, що на 4 тисячі більше аналогічного періоду у минулому році.

Учасники наради також обговорили питання розробки регіонального веб-порталу, де буде розміщена статистична, аналітична та довідкова інформація для аграрного сектору.

Голова громадської спілки «Органічна Україна. Північ» Андрій МАРАХОВСЬКИЙ закликав учасників зустрічі об’єднатись і створити єдиний потенційний ресурс, де буде розміщена інформація щодо контактів, поширення всього товарного ряду, ціни на продукцію, поставки мінеральних добрив, тощо.

Олександр Маслак зазначив, що на регіональному веб-порталі буде оприлюднюватися інформація про семінари, навчання, майстер-класи з сільськогосподарськими товаровиробниками нашої області.