ЖИТЕЛІВ ГРОМАД ТУРБУЄ НЕЗАДОВІЛЬНИЙ СТАН ДОРІГ

Під час апаратної наради в облдержадміністрації голова Шалигінської ОТГ Юрій МАТВІЄНКО доповів про те, що погані дороги не дозволяють у повній мірі комунікувати з іншими громадами, що впливає на розвиток самої громади

«Через нашу ОТГ проходять дороги і державного значення, однак власними силами ми їх не можемо відремонтувати», – звернувся до тимчасово виконуючого обов’язки голови облдержадміністрації Миколи ПОДОПРИГОРИ голова Шалигінської об’єднаної територіальної громади Юрій Матвієнко.

За його словами, дороги у неналежному стані не дозволяють у повному обсязі реалізовувати усе заплановане у громаді.

Начальник управління інфраструктури облдержадміністрації Володимир ДУДЧЕНКО зазначив: «За рахунок митного експерименту гроші на частину доріг, що знаходяться на території Шалигінської громади, вже направлені».

Так, за кошти, отримані з реалізації експерименту з фінансового забезпечення розвитку автомобільних доріг відремонтують 8 об’єктів на Сумщині, серед яких і дорога Р-65 КПП «Миколаївка» – Семенівка – Новгород-Сіверський – Глухів – КПП «Катеринівка», яка найбільше хвилює мешканців Шалигінської ОТГ.

Нагадаємо, днями Прем’єр-міністр України Володимир ГРОЙСМАН зазначив, що Кабінет Міністрів України в рамках виконання завдань з масштабного будівництва доріг планує в середині травня заслухати звіт Державного агентства автомобільних доріг України щодо перевірки якості дорожніх робіт. «Цього року ми виділимо майже 47 мільярдів гривень – серйозні кошти, які маємо направити на дороги, – сказав Глава Уряду. – Ми контролюємо якість по всій країні».