НА СУМЩИНУ ВПЕРШЕ ЗАВІТАЛА ДРУГИЙ СЕКРЕТАР ПОСОЛЬСТВА ВЕЛИКОБРИТАНІЇ В УКРАЇНІ

До облдержадміністрації з робочим візитом завітала Другий секретар Посольства Великої Британії в Україні Ліза ТАМВУД. Про соціально-економічний розвиток та інвестиційну привабливість області їй розповів тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА

Представники Британського посольства вперше за останні кілька років знайомляться з регіоном. І метою такого візиту пані Лізи стало саме ознайомлення із соціально-економічною ситуацією в Сумській області,  ходом впровадження реформи децентралізації, надання соціальних послуг учасникам АТО і вимушено переміщеним особам.

«Так склалося географічно, що нашій області складно налагодити контакти з міжнародними партнерами, але нам важливий кожен такий контакт – він дає нам шанс на міжнародну підтримку. Ми зможемо вийти на інший рівень зі своїми здобутками. Тому ми надзвичайно раді Вашому візиту і готові до співпраці», – зазначив Микола Подопригора.

Зокрема, посадовці обговорили розвиток демократичного суспільства на Сумщині і соціальні українські урядові програми. Ліза Тамвуд особливо цікавилася, як область надає допомогу тимчасово внутрішньо переміщеним особам зі Сходу країни.

Наприкінці зустрічі представники обмінялися пам’ятними подарунками, які ще більше познайомлять одне одного з культурою, традиціями і перспективами розвитку – влада Сумщини отримала книжку про Великобританію, а гості, у свою чергу, прийняли видання про Сумщину.