ЧИ БЕЗПЕЧНО КУПАТИСЯ У РІЧКАХ СУМ ТА РОМЕН, СТАНЕ ВІДОМО ДО КІНЦЯ ТИЖНЯ

Як повідомив під час апаратної наради директор Департаменту екології та охорони природних ресурсів облдержадміністрації Ігор КРИВОЗУБ, обласні екологи занепокоєні проблемами із каналізаційними системами та очисними спорудами на річках Псел та Сула

«Сказати сьогодні, що населення може безпечно купатися у цих водоймах ми не можемо. Є питання і по річках Стрілка та Сумка. До кінця тижня будуть готові результати лабораторних аналізів, тоді й зрозуміємо ситуацію і подальші дії», – зазначив Ігор Кривозуб.

За словами директора Департаменту цивільного захисту населення облдержадміністрації Олександра МИЛАША, хоча купальний сезон стартує вже 1 червня, у містах Суми, Ромни та Краснопільському, Тростянецькому і Буринському районах не визначено жодного облаштованого місця відпочинку.

«Я, звісно, розумію, що треба вкладати туди кошти, брати на себе відповідальність, залучати рятувальників, а цим займатися хочуть не всі. Але ж статистика свідчить, що це необхідно. Адже за 2017 рік на Сумщині на водоймах загинуло 40 осіб (у тому числі двоє дітей), із яких під час купального сезону потонуло 28 осіб», – додав він.