НА СУМЩИНУ ПРИБУЛА МАНДРУЮЧА СВІЧКА МИРУ

Німецька єпархія в Лімбурзі започаткувала акцію «Мандруюча свічка миру». Передаючи свічку миру на Сумщину, німецькі священики говорили про те, що вони моляться за Україну, за всіх людей, які сьогодні потребують миру.

Тож в рамках молитовного сніданку за участю керівника апарату облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО представники влади та духовенства помолилися за тих, хто сьогодні захищає Україну, наш мир і спокій. 

Акція «Мандруюча свічка миру» на Сумщині проходить в парафії української греко-католицької церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці, – розповів священик Української греко-католицької церкви отець Аристарх. – У 2001 році після теракту в США, коли були зруйновані вежі-близнюки, німці захотіли помолитися за жертв цього теракту. Також вони молилися і за жертв Другої світової війни та  інших конфліктів і трагедій. Щороку вони виготовляють свічки миру і відправляють їх на всі континенти. Усі конфесії приєднуються до цієї акції і моляться за мир». 

Також під час молитовного сніданку представник однієї з церков Роман ВЯТКІН, говорячи про мир в Україні, попросив пробачення від імені віруючих росіян (адже сам є вихідцем з Російської Федерації): «Україно, прости, що ми виступили проти тебе, що ми порушили кордони, убиваємо людей, посягаємо на ваш мир, безпеку. І я прошу тебе, Господи, щоб Росія схилилась перед Тобою, попросила вибачення. Я прошу тебе, Господи, помилуй народи ці і дай їм покаяння».