ДАВАЙТЕ РАЗОМ ВІДРОДЖУВАТИ ЛІС, РОСТИТИ ДІТЕЙ І БУДУВАТИ ДЕРЖАВУ

Такими словами звернувся заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА до працівників комунального підприємства «Сумиоблагроліс», вітаючи їх із професійним святом

Посадовець привітав лісівників і подякував їм за те, що завдяки їх праці на Сумщині сьогодні теплі школи, дитсадочки, лікарні.

«Я хочу вам побажати міцних рук, тверезого розуму, матеріального достатку, – підкреслив Микола Подопригора. – Давайте разом відроджувати ліс, ростити дітей і будувати державу».

Заступник очільника області нагородив грамотами голови облдержадміністрації кращих працівників агролісгоспів Сумщини.

Привітали лісівників Сумщини і перший заступник голови обласної ради Анатолій РІЧКАЛЬ та їх безпосередній керівник – виконуючий обов’язки генерального директора Сумського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Сумиоблагролiс» Олександр ЗОРІН. «Наші лісівники роблять все можливе для відродження лісів на Сумщині. За 18 років існування агролісгоспами області створено 13,3 тисячі гектарів нових лісів, – повідомив Олександр Зорін. – І я дякую своїм підлеглим за любов до своєї роботи, за турботу про ліс».