ВАДИМ АКПЄРОВ: СУМСЬКІ ЛІСГОСПИ СЬОГОДНІ – СЕРЕД НАЙКРАЩИХ В УКРАЇНІ

Тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації привітав працівників лісового та мисливського господарства Сумщини із професійним святом

«Вам випала непроста місія – збереження справжнього скарбу – лісу, його відновлення та раціональне використання, – говорив Вадим Акпєров. – Сумські лісгоспи сьогодні – серед найкращих в Україні. Продукція лісогосподарських підприємств Сумщини користується популярністю як в Україні, так і далеко за її межами».

За його словами, влада бачить величезний вклад лісгоспів в розвиток Сумщини. Зокрема, за 8 місяців цього року лише до обласного та місцевих бюджетів спрямовано майже 90 мільйонів гривень.

«Шановні працівники та ветерани лісового господарства, щиро дякую вам за самовідданість і вашу кропітку щоденну працю. Бажаю професійних успіхів, а вашим родинам – щастя і благополуччя. Вірте в те, що лісове господарство розвиватиметься, а Україна буде успішною», – говорив він.

Вадим Акпєров вручив кращим лісівникам почесні грамоти Кабінету Міністрів та голови облдержадміністрації.

Привітали працівників держлісгоспів з професійним святом і перший заступник голови обласної ради Анатолій РІЧКАЛЬ та начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор ЧИГРИНЕЦЬ.

<a