ДО ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ЛЮДЕЙ МАЮТЬ ДОЛУЧАТИСЯ ВСІ ОРГАНИ ВЛАДИ

Про це наголошував керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ під час особистого прийому громадян. Цього разу він допомагав мешканцям міста Суми знайти шляхи вирішення проблем щодо неякісних послуг  житлово-комунального господарства

Одна із заявників стверджує, що з крану тече неякісна вода – у ній залишається значна кількість осаду, який не розчиняється. Фахівці місцевих водних підприємств за результатами проведених експертиз переконують її, що вода відповідає усім нормам. Аби остаточно з’ясувати, чи дійсно вода належної якості, Дмитро Живицький запропонував провести незалежну експертизу води іншими незалежними спеціалістами, після чого надасть висновок заявниці.

Також жителі обласного центру звернулися з питаннями незручного розміщення сміттєвих контейнерів і неправомірного паркування автомобілів на прибудинкових територіях. Дмитро Живицький черговий раз акцентував увагу на тому, що певні скарги мають надходити за належністю: перше питання – у компетенції міської влади, саме вона має контролювати санітарний стан і розміщення баків. А у разі паркування автомобілів на газонах, дитячих майданчиках, тротуарах – телефонувати на 102, це зона відповідальності правоохоронних органів.