НА СУМЩИНУ ЗАВІТАВ НАДЗВИЧАЙНИЙ І ПОВАЖНИЙ ПОСОЛ ЛАТВІЇ В УКРАЇНІ

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО провів робочу зустріч із Надзвичайним і Поважним Послом Латвії в Україні Юрісом ПОЙКАНСОМ

Посадовці обговорили можливі шляхи співпраці, зокрема експорт продукції, виробленої на Сумщині.

Як зазначив Посол Латвії, на магазинних полицях у багатьох містах Латвії та у столиці країни Ризі є великий вибір українських товарів. Було б добре, якби серед інших були представлені і товаровиробники Сумщини. «Ми маємо із Україною і Сумщиною гарне транспортне сполучення, освітній обмін викладачами і студентами, проте цілісного масштабного проекту немає», – наголосив Юріс Пойканс.

«Сумщина має близько 500 підприємств, які експортують свою продукцію у 102 країни світу. Наприклад, не тільки у територіально наближені до нас європейські країни, а й такі, як Швеція, Норвегія. Тож ми готові розглядати шляхи співпраці», – прокоментував Микола Клочко.

Для делегації з Латвії на Сумщині влаштували екскурсію не тільки визначними пам’ятними місцями обласного центру, а й познайомили також з пам’ятками архітектури, історії, новим промисловим парком у Тростянці. Це місто, за словами очільника області, є фарватером реформ і ідей на Сумщині.