КЛЮЧОВИМ ПИТАННЯМ У РЕФОРМУВАННІ СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я – Є СТВОРЕННЯ ЦЕНТРІВ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я, - ВАДИМ АКПЄРОВ

На цьому наголосив під час засідання «круглого столу» заступник голови облдержадміністрації

Минулого року на отримані кошти від  глобального фонду та обласного бюджету загальною сумою 10 млн. 517 тис., був створений центр громадського здоров’я.

 За словами начальника обласного управління охорони здоров'я  Сергія БУТЕНКА, структура центру існує відповідно до базового законопроекту про розвиток системи громадського здоров’я в Україні. Заклад передбачає 24 посади: фахівці центру профілактики та боротьби зі СНІДом, протитуберкульозного диспансеру, обласного наркологічного диспансеру, обласної інфекційної лікарні, обласного аналітичного центру медичної статистики та лікарсько-фізкультурного диспансеру.

Діяльність центру спрямована на зміцнення та збереження здоров’я і попередження захворювань. Розпорядженням голови облдержадміністрації створено робочу групу в області щодо подальшої стратегії розвитку та ефективної роботи центру, до складу якої входять фахівці-практики, науковці Сумського медінституту. Учасники засідання круглого столу висловили сподівання, що збільшення штату центру сприятиме підвищенню ефективності та якості його роботи.