ВСТАНОВЛЕННЯ ЛІЧИЛЬНИКІВ – ЦЕ ЯК ЩЕПЛЕННЯ ВІД КОРУ, – ГЕННАДІЙ ЗУБКО

Першим кроком до енергоефективності є встановлення індивідуальних газових лічильників. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій ЗУБКО

Облік це як щеплення від вірусу кору. Сьогодні це щеплення від монополіста, який точно хоче встановити свої нормативи, вписати коефіцієнти, тобто все те, що неможливо перевірити. Про це у прямому ефірі на ТК «Еспресо» заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

За словами урядовця, саме тому Уряд зобов’язав НАК «Нафтогаз» забезпечити  встановлення лічильників. «Це стосується у першу чергу встановлення індивідуальних газових лічильників, бо 22 тисячі домогосподарств досі отримують платіжки за нормативами, що є дуже вигідним монополісту. Тому боротьба за кількість встановлених лічильників триває не перший рік. І наше завдання, у 2019 році встановити 100% облік енергоспоживання», наголосив Геннадій Зубко.

Раніше Віце-прем’єр-міністр повідомляв, що кількість встановлених будинкових лічильників на тепло за 4 роки збільшилася вчетверо з 20% у 2014 році до 77% на кінець 2018 року.

За матеріалами Мінрегіону: http://www.minregion.gov.ua/press/news/vstanovlennya-lichilnikiv-tse-yak-shheplennya-vid-koru-zubko