«СПОДІВАЄМОСЬ, ЩО ПРОТЯГОМ НАСТУПНОГО ТИЖНЯ ЧАСТКОВО ЗАБОРГОВАНІСТЬ ІЗ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ НА ШОСТКИНСЬКОМУ КАЗЕННОМУ ЗАВОДІ «ЗІРКА» БУДЕ ПОГАШЕНА»

Про результати поїздки до ДК «Укроборонпром» очільник області Микола КЛОЧКО повідомив під час засідання колегії облдержадміністрації

«Учора разом із Шосткинським міським головою Миколою НОГОЮ був в Укроборонпромі, де вирішували питання погашення заборгованості із заробітної плати на казенному заводі «Зірка». Перемовини були непростими, але є надія, що протягом наступного тижня частково заборгованість буде погашена. Наразі фактично вже знайшли необхідний механізм, і, впевнений, що це питання частково буде вирішене», – розповів голова облдержадміністрації.

За його словами, керівництво міста Шостка та народний депутат від Сумщини Ігор Молоток рішуче налаштовані на вирішення цього питання, але, на жаль, на думку голови облдержадміністрації, наразі немає узгодженості між діями Укроборонпрому та Міністерства оборони України.

«І як наслідок – завод поки що фактично не виготовляє продукцію, а наші пропозиції враховуються лише частково», – додав Микола Клочко.