Поточна діяльність

СТУДЕНТ З СУМЩИНИ ВИБОРОВ КОМАНДНЕ СРІБЛО ЕТАПУ КУБКУ СВІТУ ЗІ СТРІЛЬБИ З ЛУКА

Змагання проходили у Берліні з 1 по 7 липня. Сумську область у збірній України гідно представив студент Медичного інституту СумДУ Олексій ГУНБІН

Чоловіча збірна України у складі сумчанина Олексія Гунбіна та двох львів’ян – Сергія МАКАРЕВИЧА і випускника Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Георгія ІВАНИЦЬКОГО здобула срібні медалі у командних змаганнях зі стрільби з класичного лука.

До фіналу командних стрільб 4 етапу Кубку Світу наші спортсмени кваліфікувалися з 10 результатом, та все ж таки у ході змагань наші лучники випередили команди Італії, Китаю та Канади. У загальному заліку збірна України зі стрільби з лука посіла почесне друге місце.

У матчі за золоті нагороди українські лучники зустрілись з командою Туреччини. При рахунку 4-4 переможця визначали у перестрілці, де сильнішими виявились турки: 26 (9, 8, 9) – 27 (10, 7, 10).

Бронзовими призерами німецького етапу Кубка світу стали представники США, які виграли протистояння за третє місце у суперників з Канади – 6:2 (57:51, 54:56, 57:51, 54:45).