Поточна діяльність

СУМЩИНА ОТРИМАЛА ДВА СУЧАСНІ АВТОМОБІЛІ ДЛЯ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

Придбані за ініціативи Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО та за підтримки меценатів, два із тридцяти автомобілів, які отримають всі обласні центри, прибули в Сумську область

«Сумська обласна державна адміністрація вдячна Президенту України за ініціативу з оновлення санітарних автомобілів класу Б, обладнаних за кращими  європейськими стандартами, – повідомила тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК. – Їх отримають Конотопська станція екстреної медичної допомоги та один з найвіддаленіших районів Сумської області – Ямпільська підстанція».

Ірина Купрейчик подякувала медикам Сумщини за те, що вони щодня рятують життя жителів області.

«Розвиток медичної галузі – один з пріоритетів центральної та обласної влади. Протягом 3 років з обласного бюджету на реформування екстреної медичної допомоги виділено понад 20 млн. гривень, – говорила вона. – За цей період добудовано четвертий поверх головного корпусу обласного центру екстреної медичної допомоги, реконструйовано гараж, відкрито сучасну централізовану диспетчерську тощо. Бригади стовідсотково забезпечені медикаментами. А ці автомобілі стануть справді в нагоді для порятунку життя і здоров’я наших громадян».

Заступник директора з медичної роботи Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Максим НОВІКОВ розповів, що автомобілі забезпечені необхідним сучасним медичним обладнанням. У машині є дефібрилятор, кардіограф, апарати для штучної вентиляції легень тощо.

Як раніше повідомляв Володимир Зеленський, дуже скоро ще кілька десятків сучасних санітарних автомобілів підвищеної прохідності буде передано в регіони для обслуговування жителів сіл. На всі ці автомобілі не витрачено жодної копійки з державного бюджету.