Поточна діяльність

КОШТИ З ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ НА ЛІКУВАННЯ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ МОЖУТЬ БУТИ СПРЯМОВАНІ ЛИШЕ У КОМУНАЛЬНІ МЕДИЧНІ ЗАКЛАДИ

Таке роз’яснення надала тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК під час особистого прийому громадян

Жителька обласного центру звернулася до обласної влади щодо фінансової допомоги у заміні тазостегнового суглоба своїй матері. Попередньо обстеження та лікування заявниця проводила у приватних медичних закладах.

Ірина Купрейчик зауважила, що кошти з обласного бюджету можуть бути спрямовані за цільовим призначенням лише у комунальні медичні заклади.

Заступник начальника обласного управління охорони здоров’я Надія ЛИСЕНКО пояснила, що для вирішення цього питання першочергово заявниці необхідно звернутися до лікаря-ортопеда Сумської обласної клінічної лікарні та отримати медичний висновок, що дозволяє стати на чергу протезування. Першочерговість залежить від ступеня тяжкості захворювання.

Довідково: Після того, як кілька років тому держава припинила централізоване постачання медичних виробів для протезування суглобів, проблемою займаються на обласному рівні. З 2016 року кошти на придбання імплантатів, що встановлюють в ортопедо-травматологічному відділенні Сумської обласної клінічної лікарні, виділяються з обласного бюджету.