ОБЛАСНИЙ МОЛИТОВНИЙ СНІДАНОК ПРОЙШОВ НА СУМЩИНІ

Керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ разом із представниками влади та церков помолився за мир в Україні і на Сумщині, за спокій і затишок в кожній оселі жителів нашої області

Учасники молитовного сніданку цього разу зачитували Книгу Пророка Даниїла зі Старого Заповіту та обговорювали прочитане. Говорили про духовність, благодійність і необхідність кожного робити добрі вчинки.

«Співпраця облдержадміністрації із церквами та релігійними організаціями Сумщини дає свої плоди, – повідомив Дмитро Живицький. – Зокрема, нещодавно Сумська Християнська Церква в особі пастора Віталія ОРЛОВА безоплатно передала Сумській обласній дитячій клінічній лікарні та міській дитячій клінічній лікарні Святої Зінаїди хірургічний, медичний інструментарій та засоби медичного догляду за хворими. І це приємний початок меценатської співпраці на благо сумчан».

Обговорювали також тему сучасного виховання дітей. Зокрема Дмитро Живицький зазначив, що дитину на засадах моралі, релігії, національної ідентичності мають виховувати батьки в родині. Але і школі необхідно ще більше долучатися до цього виховного процесу. Тому навчальним закладам сьогодні варто змінювати підходи до освіти, вносити більшу ціннісну складову.