ГРОМАДСЬКІ ФОРМУВАННЯ НА СУМЩИНІ ДОПОМАГАЮТЬ ПРАВООХОРОНЦЯМ ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ ГРОМАДСЬКИЙ ПОРЯДОК В ОБЛАСТІ

Про це зазначив заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ під час наради щодо покращення роботи по взаємодії з громадськими формуваннями під час виконання ними правоохоронних завдань

За словами посадовця, залучення населення Сумщини до забезпечення публічної безпеки і правопорядку, профілактики правопорушень є пріоритетним способом протидії злочинності, зменшення масштабів її поширення, поліпшення криміногенної обстановки в області.

«У Сумській області зареєстровано 37 громадських формувань, які діють відповідно до законодавства та мають статус юридичної особи, чисельний склад таких формувань складає 1962 особи», – повідомив Іван Боршош.

Начальник Головного управління Національної поліції в Сумській області Микола ЛУШПІЄНКО зазначив, що правоохоронні органи завжди відкриті до діалогу та готові до розроблення алгоритму спільних дій з активістами для забезпечення громадського порядку на території області. Також він зауважив, що у разі виявлення випадків бездіяльності співробітників правоохоронних органів жителям нашої області слід негайно повідомляти до управління Нацполіції.

«Зі свого боку, влада на місцях повинна бути зацікавлена в утворенні та підтримці таких громадських організацій»,додав Іван Боршош.

Громадські активісти розповіли посадовцям, що члени громадських формувань за 7 місяців цього року взяли участь у проведенні 233 спільних з працівниками поліції  патрулювань та відпрацювань населених пунктів. За їх участю розкрито 157 злочинів, затримано 87 осіб за вчинення адміністративних правопорушень.

По завершенню наради Іван Боршош вручив представникам громадськості грамоти голови Сумської облдержадміністрації.