НА СУМЩИНІ ВИЗНАЧЕНО ЛІДЕРА ЧИТАННЯ – 2019

У Сумській обласній бібліотеці для дітей підбито підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання», що проходив з квітня до серпня

30 учасників (учні 6-7 класів) із 23 бібліотек Сумщини представили на розгляд обласного журі буктрейлери та електронні презентації, створені за мотивами своїх улюблених творів. 14 вересня у режимі скайп-зустрічі учасники конкурсу презентували членам журі візитні картки «Лідера читання», відповідали на питання літературної вікторини. Приємно те, що журі вразив творчий підхід та обізнаність, з якою підійшли діти до створення власних електронних продуктів, їх гарні знання різножанрової літератури та культура мовлення.

Девіз конкурсу – «Хочеш бути лідером – читай! Читати знову модно! Читати – це круто!». Тож члени журі, обираючи за умовами конкурсу лише одного переможця, визнало лідером читання на Сумщині у 2019 році – Олексія ДУГІНА – користувача Сумської обласної бібліотеки для дітей. Нагородою для нього стане участь у святковому фіналі Всеукраїнського конкурсу, що проходитиме на базі Одеської обласної бібліотеки для дітей ім. В.Катаєва з 1 до 3 вересня.

Усі учасники конкурсу отримають дипломи і подарунки за участь в обласному турі Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання» від Сумської обласної бібліотеки для дітей.