Поточна діяльність

З ПРИКОРДОННИКАМИ СУМЩИНИ ЕКСПЕРТИ МИТНО-ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ США ПРОВЕЛИ НАВЧАННЯ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ

Представники Митно-Прикордонної служби США провели низку теоретичних та практичних занять, щодо проведення першочергових домедичних заходів для збереження життя поранених військовослужбовців під час виконання службово-бойових завдань

З 2 по 6 вересня на базі прикордонної комендатури швидкого реагування з військовослужбовцями Сумського прикордонного загону були проведені навчання з тактичної медицини.

Заняття проводилися інструкторами Митно-Прикордонної служби США в рамках реалізації проекту міжнародно-технічної допомоги «Надання технічної допомоги з метою посилення системи експортного контролю України та протидії розповсюдженню зброї масового знищення».

До навчань був залучений персонал з кожного підрозділу прикордонного загону. Під час навчань, які проводилися протягом минулого тижня, особовий склад отримав необхідні знання та навички із тактичної медицини.

Персонал, який пройшов вищевказаний курс навчання, в подальшому буде залучатися до проведення занять з військовослужбовцями підрозділів загону за вказаним напрямком підготовки.