Поточна діяльність

ТРЕНЕР З ПАНКРАТІОНУ ТА ГРЕПЛІНГУ ІЗ СУМЩИНИ ОТРИМАВ ПРЕМІЮ «ЗОЛОТИЙ МАНГУСТ»

Сергій ЧЕРЕДНІЧЕНКО – заслужений тренер України, доцент Сумського  педуніверситету ім. А.Макаренка отримав спеціальний орден Міжнародної спортивної премії «Золотий Мангуст»

Наш відомий земляк протягом багатьох років тренерської роботи  підготував переможців та призерів чемпіонату Світу з панкратіону та греплінгу: Світлана СКРИПНИК – майстер спорту міжнародного класу, Олег БОНДАР – майстер спорту України, Кирило ГОРОБЕЦЬ –  майстер спорту міжнародного класу, Олена СУШКО –  майстер спорту міжнародного класу  та багато інших відомих спортсменів. Завдяки тренеру та його вихованцям Прапор України здіймався над спортивними аренами в Італії, Угорщині, Хорватії, Румунії та в багатьох інших країнах.

  Довідково: Премія «Золотий Мангуст» — це міжнародний «спортивний Оскар», який присуджується кращим спортсменам, видатним ветеранам спорту, а також меценатам, бізнесменам і політикам, які внесли значимий вклад у розвиток спорту і виховання здорового покоління.  Одинадцята з дня заснування і восьма з моменту здобуття статусу міжнародної, премія «Золотий мангуст» об'єднала під своєю егідою кращих представників спортивного світу з різних країн.