Поточна діяльність

КЕРІВНИЦТВО СЛУЖБИ АВТОДОРІГ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАПЕВНИЛО, ЩО ПЕРШУ ЧЕРГУ МОСТУ У СЕЛІ КЛИМЕНТОВЕ НА СУМЩИНІ БУДЕ ЗДАНО ВЖЕ 1 ЖОВТНЯ

Мостовий перехід на автомобільному шляху національного значення Н12 Суми-Полтава збудований у 1960 році й за 59 років жодного разу капітально не ремонтувався

«Керівництво Служби автомобільних доріг у Сумській області пообіцяло здати першу чергу мосту 1 жовтня, – розповіла під час інспектування ремонтних робіт тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК. – Наступного року буде відремонтовано другу чергу цього мостового переходу».

Довідково: Станом на 10 вересня проведені роботи зі збирання та монтажу металевих конструкцій прогонової будови, влаштовано опалубки та армуючи сітки монолітної плити. Наразі вже розпочато роботи з бетонування монолітної плити руслового польоту та улаштування основи покриття підходів до мосту.

Наступним на черзі стоять роботи з влаштування гідроізоляції, самого покриття мостового переходу та встановлення перил. Після цього розпочнуться демонтажні роботи конструкції старого мосту та збирання другої металевої будови для другої черги будівництва.