Поточна діяльність

НА ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ СУМЩИНИ ЛЮДИ МАЮТЬ ОТРИМУВАТИ ЯКІСНУ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ. А КЕРІВНИКИ ОТГ ПОВИННІ ЦЕ ЗАБЕЗПЕЧИТИ

На цьому наголосила тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК під час робочої поїздки у Великописарівський район

Ірина Купрейчик була вражена ситуацією з наданням медичних послуг  у цій громаді: 6 років тому на території Великописарівської ЦРЛ було зведено лікувально-терапевтичний корпус, проведено внутрішні роботи, але з бюрократичних причин будівля не використовується. Пусте приміщення щороку опалюється. Громада втрачає значні фінансові ресурси. А люди наразі лікуються не в сучасній медичній установі, а в старих бараках. Умови перебування пацієнтів там жахливі.

«Коли на місцях люди потерпають від такого недбалого ставлення до себе, ні про яку медичну реформу говорити взагалі немає сенсу», – обурювалася Ірина Купрейчик.

Влада на місцях має нарешті усвідомити всю відповідальність перед людьми за те, що відбувається на підпорядкованій їм території, зайняти державницьку позицію у модернізації країни, реалізації розпочатих реформ і врешті-решт по-людські ставитись до жителів громади.

Ніхто наразі не веде мови про закриття Великописарівської ЦРЛ, проте вкрай необхідно негайно вжити заходів щодо раціонального використання фінансових ресурсів громади. Гроші не мають витрачатися на утримання пустих ліжок, їх необхідно спрямовувати на забезпечення якісними медичними послугами населення громади.

«Старі відділення лікарні, що знаходяться в окремих приміщеннях не дозволяють працівникам повноцінно виконувати свої обов’язки, а пацієнтам – ефективно лікуватися. Тому першочергово потрібно ввести в експлуатацію принаймні вже збудоване фізіотерапевтичне відділення», – запропонувала  Ірина Купрейчик.

Довідково: Будівництво лікувально-терапевтичного корпусу центральної районної лікарні розпочато у 1989 році, до 2004 року будівництво було законсервовано, на даний час об’єкт знаходиться в стані незавершеного будівництва. Це – 5-поверховий терапевтичний корпус та фізіотерапевтичне відділення з харчоблоком, з’єднані між собою підземним переходом.