Поточна діяльність

НА СУМЩИНІ ВІДБУЛИСЯ ТЕОРЕТИЧНІ ТРЕНУВАННЯ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ВИНИКНЕННЮ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ПІД ЧАС НЕСПРИЯТЛИВИХ ПОГОДНИХ УМОВ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

Під час тренувань перевірили готовність органів влади, об'єктів комунального, енергетичного та дорожнього господарства області до виконання завдань під час несприятливих погодних умов в осінньо-зимовий період. Участь у тренуванні взяв заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ

«Цей захід ні в кого не має викликати жодного сумніву. Достатньо пригадати зимові періоди минулих років. Ми маємо врахувати досвід, оперативно реагувати на погіршення погодних умов і працювати на випередження, а у разі виникнення надзвичайних ситуацій у всіх сферах господарської діяльності – діяти скоординовано та ефективно. Це вимоги влади і вимоги сьогодення», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Іван Боршош.

За словами директора обласного Департаменту цивільного захисту населення Олександра МИЛАША, актуальність проведення такого навчання обумовлена необхідністю відпрацювати злагодженість та швидкість спільних дій органів управління та сил цивільного захисту Сумщини щодо захисту населення від наслідків надзвичайних ситуацій у разі їх виникнення. «Кожного разу на навчаннях ми відпрацьовуємо найменші деталі та можливі складнощі в реальних умовах», – розповів посадовець.

Під час навчань було відпрацьовано алгоритм дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а саме пов’язаних з сильним снігопадом, заметами, із сильними морозами, аваріями в електричних мережах та в інших системах життєзабезпечення.

Учасники навчання також відпрацювали дії щодо залучення спеціальної техніки для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, забезпечення безпеки населення та допомоги під час несприятливих погодних умов, характерних для осінньо-зимового періоду.