Поточна діяльність

40 КРАЩИХ СТУДЕНТІВ СУМЩИНИ ОТРИМАЛИ СТИПЕНДІЇ ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Нагороди юній еліті області вручала тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК

«Сьогодні для вас відкриті всі шляхи і можливості, – звернулася тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації до студентів. – Тому що вам допоможуть ваші гарні знання. Я хочу побажати вам не зупинятися на досягнутому, йти далі і підкоряти нові й нові вершини».

За словами Ірини Купрейчик, іменні стипендії голови обласної державної адміністрації було засновано у 2004 році. За період із 2004 до 2018 роки ці стипендії було призначено 600 студентам. Розмір стипендії у 2019 році становить від 2 100 гривень до 2 800 гривень. Її молоді люди отримуватимуть протягом року.

«Сьогодні ми відзначаємо 40 студентів вишів області. Це відмінники навчання, кращі спортсмени, студенти-активісти, – додала директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА. – Це та молодь, яка прославляє Сумщину».

Студенти після нагородження із задоволенням поділилися із журналістами своїми враженнями та емоціями від свята.

«Я брала участь у конкурсах практичної майстерності обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, також була учасником  медичних раллі і займала призові місця, – розповіла студентка Конотопського медичного училища Альона САХНО. – Я дякую вчителям і наставникам за допомогу. І в майбутньому планую стати лікарем. Тож після закінчення училища вступатиму до медичного вишу».

Подякував викладачам та облдержадміністрації за стипендію і студент Охтирського коледжу Сумського національного аграрного університету Сергій КОЛОДЯЖНИЙ. Він є відмінником навчання та студентським активістом.

«Я прагну вчитися і працювати заради свого вишу, Сумщини й України», – говорив Сергій Колодяжний.