ІРИНА КУПРЕЙЧИК ІЗ РОБОЧОЮ ПОЇЗДКОЮ ВІДВІДАЛА ШОСТКУ

Тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації під час наради з міським головою Шостки Миколою НОГОЮ обговорила питання щодо опалювального сезону, виплати заробітної плати працівникам освіти та охорони здоров’я та соціально-економічного розвитку міста

Микола Нога повідомив Ірині Купрейчик, що місто практично повністю з теплом. Загроз щодо зриву опалювального сезону наразі немає. Система запущена, виникла технічна проблема в окремому будинку, але вона оперативно усувається.

Триває виплата заборгованості із заробітної плати представникам бюджетної сфери. «Заборгованість в освітній галузі у нас відсутня. У жовтні була погашена заборгованість перед медичними працівниками за серпень і частково вересень, в тому числі і за рахунок міського бюджету було на це витрачено 1 млн грн, – зазначив міський голова Шостки. – Станом на 5 листопада заборгованість зменшилась майже на 2,6 млн грн за рахунок надходження коштів медичної субвенції і становить десь 6,3 млн грн».

За його словами, для забезпечення своєчасних розрахунків із заробітної плати міська влада неодноразово зверталася до Міністерства охорони здоров’я України щодо вирішення питання про наближення асигнувань медичної субвенції міському бюджету та виділення додаткових коштів медичної субвенції. Також протягом листопада-грудня 2019 року буде спрямовано максимально можливий фінансовий ресурс міського бюджету для зменшення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам медичної галузі.

Ірина Купрейчик відвідала також Шосткинський казенний завод «Імпульс», де обговорила із керівництвом заводу перспективи розвитку підприємства.