ІРИНА КУПРЕЙЧИК: «ШОСТКИНСЬКИЙ КАЗЕННИЙ ЗАВОД «ІМПУЛЬС» - ЦЕ УНІКАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ВІДОМЕ НЕ ЛИШЕ В УКРАЇНІ, А Й В СВІТІ»

Тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК під час робочої поїздки в Шостку ознайомилася зі специфікою ШКЗ «Імпульс», продукцією, що випускає підприємство, і наголосила на важливості заводу для країни та її обороноздатності. Про розвиток підприємства Ірина Купрейчик поспілкувалася з директором заводу Євгеном ЧЕРНОВИМ, якого після зустрічі назвала «людиною-легендою»

«Євген Дмитрович – це керівник і людина з великої літери, 36 років він працює на «Імпульсі», 18 з них – директором. У той час, коли по всій Україні і на Сумщині зокрема, великі заводи знищують, він зберіг підприємство для багатотисячного колективу, для Шостки, для України, – зазначила Ірина Купрейчик. – Після нашої зустрічі я можу з упевненістю сказати, що знайома з живою легендою і пишаюся цим».

Ірина Купрейчик відвідала ряд виробничих підрозділів заводу, в тому числі новий цех з високоточним обладнанням.

«Шосткинський казенний завод «Імпульс» – унікальне підприємство. Воно одне лише з кількох у світі має високоточне капсульне виробництво. Продукція заводу забезпечує функціонування найважливіших галузей промисловості та оборонну галузь, – зазначила вона. – А новий цех із сучасними верстатами, створений в рекордно стислі терміни, призначений для виготовлення особливо складних і точних деталей для «оборонки». І це завдяки зусиллям колективу підприємства і за підтримки Державного концерну «Укроборонпром». Роботи з реалізації державної цільової програми ведуться згідно з графіком і погодженим календарним планом. І вже з 2020 року підприємство буде готове до серійного виробництва номенклатури засобів для виробів військового призначення».

Довідково. Євген Чернов трудову діяльність розпочав у 1976 році майстром на Шосткинському заводі «Зірка». На «Імпульсі» працює з 1983 року. Тут пройшов усі службові сходинки: майстер, старший майстер, старший технолог цеху, начальник цеху, заступник начальника виробничо-диспетчерського відділу, помічник директора зі збуту, заступник директора з комерційних питань, перший заступник директора. Директором Шосткинського казенного заводу «Імпульс» призначений у квітні 2001 року. Нагороджений орденом «За заслуги» III та ІІ ступенів (2004 і 2008 роки).