Поточна діяльність

МИКОЛА БОНДАРЕНКО РОЗПОВІВ МОЛОДІ ПРО ГОЛОДОМОР

Автор книги «Україна - 1933: кулінарна книга. Пам’ять людська» та гравюр з «кулінарними рецептами» 1932-1933 років зустрівся з учнями  Сумського міжрегіонального вищого професійного училища, щоб ще раз нагадати їм про найбільшу трагедію українського народу

За словами Миколи БОНДАРЕНКА, Голодомор 1933-1939 років – це трагедія, яка за своєю цинічністю та жорстокістю перебільшила навіть Другу світову війну. Адже у війну загинули по декілька членів сім’ї, в основному чоловіки, а під час штучно створеного Голодомору вимирали цілими сім’ями, вулицями.

Учні закладу у свою чергу розповіли відомому досліднику і художнику-графіку про свої особисті творчі напрацювання, на які їх надихнула його «Кулінарна книга». Вони також готували за рецептами з книги і дивувалися, як взагалі таке можна було їсти.

«Голодомор – це не десь далеко, це поруч, і тому про це потрібно говорити, про це потрібно пам’ятати, і кожне молоде покоління повинно знати, що і чому сталося з їхніми предками, їхнім народом», – говорила під час зустрічі з молоддю заслужений журналіст України Алла ФЕДОРИНА. 

 Викладачі та учні навчального закладу зізнавалися, що неможливо без хвилювань пройти повз ці картини – кожного разу ти відкриваєш для себе всю трагічність тих подій, всю ту жорстокість, з якою катували голодом український народ за його прагнення свободи і незалежності.