Поточна діяльність

З НАСТУПНОГО ТИЖНЯ ЗАПРАЦЮЄ УРЯДОВА ЛІНІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ ФІЗИЧНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ, – ЮЛІЯ СОКОЛОВСЬКА

Міністр соціальної політики Юлія СОКОЛОВСЬКА повідомила про запуск роботи call центру для людей з особливими потребами. Гаряча лінія 1539 покликана сприяти дотриманню прав людей з інвалідністю і реалізовується за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України

Про це стало відомо на Форумі «Відкритий простір», організованому Міністерством соціальної політики України та Радою Європи. «Я пишаюсь тим, що з наступного тижня запрацює call центр для людей з інвалідністю, де можна буде залишити звернення та отримати консультацію», – сказала Юлія Соколовська.

Заступник Міністра цифрової трансформації з розвитку послуг Людмила РАБЧИНСЬКА додала, що вони також працюють над тим, щоб люди з інвалідністю могли отримати соціальні послуги телефоном.

«Наша ціль також зробити надання найпопулярніших соціальних послуг, зокрема, з Пенсійним фондом України, можливим через телефон. Така практика існує у Новій Зеландії та Австралії. Ми розуміємо, що комунікація з державою не завжди приємна і хочемо зробити її максимально простою, телефоном, через методи розпізнавання голосу чи телефонний пароль», –сказала Людмила Рабчинська.

Довідково. 2 грудня Міністерство соціальної політики України спільно з Радою Європи вперше організувало Форум до Міжнародного дня людей з інвалідністю «Відкритий простір». Форум об’єднав понад 200 учасників, зокрема, людей з інвалідністю, з вадами зору та слуху, та два десятки спікерів, серед яких – міжнародні експерти Ради Європи, представники профільних міністерств, громадських організацій та наукових установ.

За матеріалами Урядового порталу: https://www.kmu.gov.ua/news/z-nastupnogo-tizhnya-zapracyuye-uryadova-liniya-dlya-lyudej-z-invalidnistyu-yuliya-sokolovska