Поточна діяльність

СУМЩИНА ПРОЩАЄТЬСЯ З МАРКОМ БЕРФМАНОМ

У Будинку Рад обласної влади зібралися рідні, близькі, друзі, колеги і всі, хто знав Марка Абрамовича, щоб попрощатися з ним і провести його в останню путь

За участю керівництва області та громадськосі відбулася громадянська панахида. Присутні говорили про те, що наша область втратила надзвичайно мудру, непересічну особистість, наставника, експерта.

Марк Берфман свого часу був очільником облдержадміністрації, депутатом та головою обласної ради. Своїм досвідом він охоче ділився з молодими управлінцями, до його фахової думки дослухались керівники всіх рівнів і всіх гілок влади, громадські діячі, журналісти. З ним радились всі.

Тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК підкреслила, що Марк Берфман залишив в історії Сумщини значний слід. І пам'ять про земляка завжди житиме в серцях жителів області.

«Сумщина втратила чесну, мудру і неординарну особистість, людину, яка справді служила області й Україні. І сьогодні нам усім болить ця тяжка втрата. Вічна пам'ять Марку Абрамовичу», – зазначила Ірина Купрейчик.

Марка Берфмана поховають на Центральному кладовищі в Сумах.