Поточна діяльність

НА СУМЩИНІ ВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Напередодні Дня місцевого самоврядування у приміщенні обласної філармонії відбулися урочистості за участю керівництва міста Суми та представників обласної влади

Від імені тимчасово виконуючої обов’язки голови облдержадміністрації Ірини КУПРЕЙЧИК привітав усіх зі святом начальник обласного управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сергій НАД’ЯРНИЙ.

«На Сумщині, як і по всій Україні, органи державної влади і органи місцевого самоврядування наразі поєднані спільною метою – розвиток країни та благополуччя її жителів. Тож від імені керівництва обласної влади  дякуємо кожному працівнику органів місцевого самоврядування за нелегку, відповідальну працю, спрямовану на розвиток і зміцнення територіальних громад», – зазначив у своєму виступі Сергій Над’ярний та побажав усім причетним до цього свята міцного здоров’я, мирного неба, невичерпних сил і нових звершень на ниві розбудови територій.

Під час святкового заходу за наполегливу сумлінну працю, відповідальне ставлення до посадових обов’язків та високий професіоналізм, кращі працівники органів місцевого самоврядування міста Суми були нагороджені почесними грамотами голови Сумської обласної державної адміністрації.

Урочистості супроводжувались виступами артистів обласної філармонії. Усі присутні мали можливість насолоджуватись пісенними, музичними та хореографічними композиціями творчих колективів.