Поточна діяльність

НА СУМЩИНІ ВТРЕТЄ ПОСПІЛЬ ПРОЙШОВ ФОРУМ ПАТРІОТИЧНИХ СПРАВ ДІТЕЙ ТА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ «ГОЛОС КРОВІ: МИ – УКРАЇНЦІ!»

Організатором обласного форуму патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Голос крові: ми – Українці!» виступив обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю

Учасники форуму долучилися до квесту по м. Суми, інтерактивної гри «Марафон краєзнавчих ідей», творчої студії «Слобожанський оберіг», мітапу «Садиби Сумщини», інтерактивної платформи практичних дій «Зелені менеджери». Також було організовано екскурсію «Червона лінія порятунку» у Сумський обласний центр служби крові.

Діти переглянули виставку робіт «Козацька кров – цілюща сила!» юних художників народної студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Учасників форуму привітала директор Департаменту освіти і науки Сумської   облдержадміністрації Вікторія ГРОБОВА.

Довідково. У форумі взяли участь понад 20 вихованців закладів загальної середньої, професійної, позашкільної освіти, переможців районних (міських) етапів експедицій, конкурсів, походів, що проходили в межах обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!»

За матеріалами обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю:  http://ocpo.sumy.ua/novini/oblasnij-forum-patriotichnix-sprav-ditej-ta-uchnivskoji-molodi-golos-krovi-mi-ukrajinci.html