Поточна діяльність

ЖИТЕЛІ СУМЩИНІ В ОНЛАЙН РЕЖИМІ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕВІРЯТИ ЗАКОННІСТЬ ВИРУБКИ ЛІСУ

Про це повідомили на апаратній нараді в облдержадміністрації під час розгляду питання щодо вирубки хвойних дерев у Недригайлівському районі

«Облдержадміністрація буде оперативно реагувати на кожне звернення громадян щодо незаконної вирубки лісу та надавати пояснення щодо наявності або відсутності всіх дозвільних документів», – наголосила тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК.

За словами начальника Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктора ЧИГРИНЦЯ, жителі області мають можливість зайти з комп’ютера чи телефону на всеукраїнський сайт https://lk.ukrforest.com/ https://lk.ukrforest.com/ та перевірити на карті законність здійснення рубок, ознайомитися з переліком дозвільних документів, підстав для проведення робіт, наявністю лісорубних квитків на заготівлю деревини. Реєстр містить низку опцій, зокрема, можна обрати необхідну область, лісгосп, лісництво, квартал та виділ, систему і тип рубок, їхній статус та період проведення.

Також Віктор Чегринець стосовно вирубки дерев у Недригайлівському районі розповів, що там є всі необхідні дозвільні документи, сплачені всі податки.