Поточна діяльність

СУМЩИНА СЬОМА СЕРЕД ОБЛАСТЕЙ В РЕЙТИНГУ З ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

Такими є дані першого в цьому році Моніторингу процесу децентралізації та реформування місцевого самоврядування Міністерства розвитку громад та територій України.

У Рейтингу областей щодо формування об’єднаних територіальних громад Сумська область займає сьоме місце. Більше того, Сумщина є першою в Україні щодо кількості створених ОТГ з адміністративними центрами в містах обласного значення, другою – за показником покриття території перспективними планами.

Станом на 10 січня 2020 року, в Україні створено 1029 об’єднаних територіальних громад з населенням 11,7 мільйонів людей. Перспективними планами формування територій громад покрито 90,3 % території країни. Лідери та аутсайдери зі створення спроможних громад у переліку регіонів за минулий рік майже не змінювалися. Дані цього Моніторингу – певний підсумок розвитку реформи у 2019 році.

За матеріалами сайту Мінрегіону: http://www.minregion.gov.ua/press/news/shho-u-rozvitku-gromad-i-teritoriy-vidbulosya-za-2019-rik-dani-monitoringu-detsentralizatsiyi/?fbclid=IwAR2KfYoUXUoSjQHTXW7HlFcS8kIMVPu-TtqNwekmZD_4BWy6l-fkHn4Ekbo