Поточна діяльність

КРАСНОПІЛЬСЬКА ОТГ НА СУМЩИНІ УСПІШНО РЕАЛІЗУЄ ДЕРЖАВНУ ПРОГРАМУ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Пілотний проект у Краснопільській громаді стартував у 2017 році на базі Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка була однією зі 100 шкіл України де почав пілотуватись новий Державний стандарт початкової освіти «Нова українська школа»

«Розвиток освіти для нас є одним з пріоритетних завдань та індикатором розвитку громади в цілому, – зазначив голова Краснопільської ОТГ Юрій ЯРЕМЧУК. – Якісні освітні послуги у громаді – це не лише послуги опорного закладу. Так значна увага та фінансування спрямовується і на підтримку закладів освіти у старостинських округах. З метою виконання нового Державного стандарту початкової освіти згодом до програми були долучені всі інші навчальні заклади громади».

Начальник відділу освіти громади Лариса ДЕРЕВ’ЯНЧЕНКО під час спільної наради за участю представників Тур’янського, Угроїдського, Осоївського старостинських округів зазначила, що наразі розпочалася підготовка до облаштування освітнього середовища для майбутніх першокласників 2020-2021 н.р., зокрема планується облаштування 10 класів для 152 учнів в навчальних закладах громади. Організація нового освітнього середовища здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету на Нову українську школу, місцевого бюджету та залучених коштів, де частка коштів місцевого бюджету становить 520 тис. грн.

«Ми не зупиняємося на досягнутому, адже наші заклади мають відповідати всім сучасним вимогам, в яких комфортно навчатися дітям та зручно працювати вчителям, - зазначив Юрій Яремчук. - Тому вже сьогодні маємо розпочати роботу з підготовки початкової ланки до нового навчального року, щоб встигнути її завершити до першого вересня».

За матеріалами сайту Краснопільської ОТГ: https://krasnopilska-gromada.gov.ua/news/1578829339/?fbclid=IwAR1wLWWcQ3s1s7aTflslI0CPIHVFlymUxye1NLzc7CrIU5eE0fk4Ttd2gXA