Поточна діяльність

СУМСЬКА ОБЛАСТЬ ДОЛУЧИЛАСЬ ДО ОПИТУВАННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ БІЗНЕСУ ЩОДО ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Сумська область долучилась до опитування представників бізнесу щодо інноваційної діяльності та актуальних потреб в українських дослідженнях і розробках (далі – R&D)

Опитування дасть можливість представникам бізнесу отримати широкий доступ до українських досліджень та розробок, що можуть мати низку переваг перед закордонними аналогами; переорієнтувати український R&D сектор на вирішення реальних потреб бізнесу; зменшити бар’єри та запровадити підтримку розвитку українських компаній на основі інновацій; налагодити системну комунікацію в трикутнику – держава, бізнес, заклади вищої освіти і наукові установи для посилення конкурентоспроможності вітчизняних продукції та послуг.

Ті, хто заповнить анкету, матимуть доступ до інформації про виникнення інноваційних рішень і зможуть ними скористатись, впровадити у себе, а також проконсультуватись з вченими.

Відповісти на запитання та запропонувати свої ідеї можна за посиланням: http://bit.ly/2tn6hhQ

Довідково. Опитування ініційоване Міністерством освіти і науки України, Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Міністерством цифрової трансформації.