Поточна діяльність

БІЗНЕС СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ДОЛУЧАТИСЯ ДО РОБОТИ МІЖВІДОМЧОЇ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ВИЯВЛЕННЯ, ПРИПИНЕННЯ ТА РОЗСЛІДУВАННЯ ЗЛОЧИНІВ ЩОДО НЕЛЕГАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ АВТОЗАПРАВНИХ ПУНКТІВ НА ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСТІ

Бізнес-структури, які бажають це зробити, мають подавати заявки до Сумської обласної державної адміністрації

На сьогодні одним із пріоритетних завдань залишаються заходи з протидії незаконному обігу та роздрібної торгівлі пальним.

На виконання протокольного доручення Прем’єр-міністра України Олексія ГОНЧАРУКА працює міжвідомча робоча група з питань виявлення, припинення та розслідування злочинів щодо нелегальної діяльності автозаправних пунктів на території Сумської області.

До цієї групи залучено представників прокуратури Сумської області, Головного управління Національної поліції в Сумській області, Головного управління Державної фіскальної служби України в Сумській області, управління Держпродспоживслужби у Сумській області, Державної екологічної інспекції у Сумській області, управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Сумській області, управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, управління Держпраці у Сумській області.

Нагадаємо, 10 січня відбувся урядовий відеоселектор під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, під час якого було наголошено щодо можливості залучення до роботи міжвідомчої робочої групи представників бізнесу. Тому облдержадміністрація просить бізнес-структури активно долучатись до цього процесу та подавати заявки до облдержадміністрації на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактна особа Кікало Ірина Миколаївна, телефон: (0542) 61 10 78.