ПОЗИЦІЯ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ: ВАЖЛИВІ ДЛЯ ОБЛАСТІ РІШЕННЯ ПРИЙМАЮТЬСЯ ВІДКРИТО, ПРОЗОРО І ДЕМОКРАТИЧНО

Вчора під час засідання міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового рівня Сумської області були присутні народні депутати України, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громад, експерти

Обговорення одного із найважливіших для області питань – відбувалося у два етапи. 26 грудня в облдержадміністрацію було запрошено всі громади області, заслуховували представників кожного району. 21 січня засідання відбувалося вже з прийняттям відповідних рішень.

Відкритість і демократичність – це ті позиції, від яких облдержадміністрація не відступається жодним чином. Тому обговорення було прозорим, із залученням громад, про що вчора неодноразово говорив присутній на засіданні Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр СЛОБОЖАН.

За рішення голосували 25 членів комісії, тож рішення не приймалися одноосібно. Власне кожен район члени робочої групи розглядали окремо. Було заслухано всі зацікавлені сторони – представників тих громад, де були найбільші суперечки щодо подальшої конфігурації адмінтерустрою. Члени комісії черговий раз чули відповідні докази, чому має бути така чи інша модель ОТГ.

Щодо деяких районів пропонувалися навіть і дві, і більше конфігурацій формування адмінтерустрою. І перемагала та, яка набирала більшість голосів. Тому ми відкидаємо всі звинувачення, що поширюються наразі у ЗМІ та соцмережах про кулуарність чи одноосібність у прийнятті важливих для Сумщини рішень.