ПРОТИДІЯ ПОШИРЕННЮ COVID-19, ЗАКРИТТЯ РИНКІВ ТА ІНСПЕКЦІЯ КПП, ХІД ПОСІВНОЇ – ЦІ ТА ІНШІ ПИТАННЯ РОЗГЛЯНУЛИ ПІД ЧАС АПАРАТНОЇ НАРАДИ В ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Під час апаратної наради повідомили, що за оперативною інформацією в області станом на 6 квітня офіційно підтверджено 51 випадок захворювання на коронавірусну інфекцію

На Сумщині діє 26 штабів щодо протидії поширенню COVID-19. Крім цього, в області цілодобово працюють 30 КПП. Роман ГРИЩЕНКО наголосив: для того, щоб вони належно виконували свої функції, їх роботу та наявність на КПП приладів для цілодобового вимірювання температури у населення, контролюватиме поліція спільно з органами місцевого самоврядування.

Окрему увагу під час апаратної наради приділили порушенням, що були виявлені на ринках області, які працювали попри карантин. За словами голови облдержадміністрації, жоден з ринків області не буде відкрито, поки не будуть усунуті всі виявлені недоліки та дотримані санітарні норми.

Говорили під час апаратної наради і про хід весняно-польових робіт. Вони проводяться згідно із графіком, запаси вологи у ґрунті достатні для проведення посівної.

Також на Сумщині починається ремонт доріг. У зв’язку із цим, голова облдержадміністрації закликав усіх перевізників великовагових вантажів та аграріїв зокрема не порушувати норми закону та не псувати дороги Сумщини.  Контроль та штрафні санкції буде посилено.

Наприкінці апаратної наради Роман ГРИЩЕНКО повідомив, що заступник голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК звільнена у зв’язку з припиненням повноважень голови облдержадміністрації відповідно до ст 10 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та ст. 36 п. 9 КЗпП.